Porady serwisowe


 

Bardzo nam miło powitać Cię w naszym dziale porad technicznych. Powstał on z myślą o wszystkich użytkownikach samochodów marki Mercedes-Benz, którzy nie mogą nigdzie uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich problemy.

Na pytania Mercmaniaków zgodził się odpowiadać nasz ekspert - właściciel dużego warsztatu specjalizującego się w naprawie wszelkich aut marki Mercedes-Benz (osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy). Pan Maciej już od 22 lat zajmuje się naprawami aut MB więc nie mają one przed nim żadnych tajemnic.

 

Lista pytań i odpowiedzi

 UWAGA!

1. Z powodu urlopu wszystkie pytania przesłane po 5 grudnia 2005 zostaną przekazane naszemu Ekspertowi dopiero po 6 stycznia 2006. Odpowiedzi na zaległe pytania pojawią się tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

2. Wszelkie pytania niezgodne z poniższym regulaminem będą po prostu ignorowane a ich autorzy nie otrzymają od nas żadnej odpowiedzi! Dotyczy to również wszystkich mail'i z pytaniami technicznymi przesłanych z innym tematem niż nakazuje regulamin.

Szanujmy czas ludzi, którzy chcą nam bezinteresownie pomagać...


LUKI (Moderator)

 

Zapraszamy do zadawania pytań po zapoznaniu się z regulaminem poniżej.  

Regulamin zadawania pytań:

1. Nasz Ekspert odpowiada tylko na pytania związane z autami marki Mercedes-Benz lub podzespołami montowanymi w tych autach.

2. Przed zadaniem pytania należy sprawdzić wśród istniejących odpowiedzi oraz korzystając z opcji "Szukaj" naszego forum czy problem nie został już omówiony. Przeszukiwanie forum możliwe jest do dokonaniu rejestracji.

3. Pytania natury podstawowej (oleje, filtry itp.) oraz pytania wymagające dyskusji (opinie o danym modelu, czy warto kupić dane auto itp.) poruszamy wyłącznie na naszym forum!

4. Pytanie wysyłamy jeden raz mail'em na adres mercmania@epf.pl. W temacie mail'a wpisujemy tylko słowo "Techniczne" (najlepiej po prostu kliknąć tutaj).

5. Treść pytania należy ograniczyć do niezbędnego minimum.

6. Każde pytanie zanim trafi do naszego Eksperta jest sprawdzane przez moderatora pod kątem zgodności z niniejszym regulaminem.

7. Nasz Ekspert odpowiada na pytania w kolejności ich nadsyłania, chyba że udzielenie odpowiedzi wymaga dłuższego czasu. Czas odpowiedzi jest tak krótki jak to tylko możliwe więc proszę nie ponaglać.

8. Każda odpowiedź zostaje opublikowana na naszej stronie www.

9. Nasz Ekspert nie wysyła instrukcji, diagramów, zdjęć, schematów i innych materiałów więc proszę o to nie pytać!

10. Pytania nie spełniające regulaminu (nawet tylko w części), niezrozumiałe lub napisane niedbale (ortografia i interpunkcja!) będą odrzucane.

11. Decyzja moderatora o odrzuceniu pytania jest ostateczna i nie podlega dyskusji.

LUKI